Domov v Záhorské Bystrici, o jakém jste snili od kolébky

Představte si domů v tichu Malých Karpat, s přírodou rovnou za oknem a přitom jen na skok od města. Odteď je toto bydlení realitou! Splňte si vaše sny v novém rezidenčním projektu Kolébky od společnosti ITB Development.

Klid přírody
Rodinný bytový komplex je umístěn hned na začátku Záhorské Bystrice, v tichém prostředí dostatečně vzdáleném od shonu města. Pocit přírody kromě lesů Malých Karpat umocňují také vertikální zahrady přímo na fasádě domů, které jsou na Slovensku unikátem! S péčí o rostliny si přitom nemusíte lámat hlavu. Postarají se o ně šikovné ruce profesionálního zahradníka.

Výhody přírody ocení nadšenci turistiky i jízdy na kole, kteří najdou v okolí množství nenáročných i těžších tras.

Moderní bydlení
Byty od špičkových slovenských architektů si můžete vybrat z prostorných 2-, 3-, 4- až 5-pokojových bytů s balkony, terasami či vlastními předzahrádkami.

Všechny byty jsou navrženy s ohledem na možnost instalace stropního chlazení, které u nás ještě není tak známo, ale ve světě je velkým trendem. Jeho výhoda v porovnání s klasickým klimatem spočívá v rovnoměrném rozložení po celé ploše stropu, což znamená, že ochlazováním nevíří prach, neproudí nepříjemný studený vzduch a je tak pro organismus mnohem zdravější. Je v podstatě neviditelné, a proto není žádný problém s jeho umístěním. V létě poskytne dokonalý komfort bez zbytečného hluku a zejména šetří náklady.

Byty na horních patrech si mohou navíc budoucí obyvatelé zútulnit krby, které jsou ideálními společníky pro chladné dny či dlouhé večery.

Samozřejmostí je parkování v podzemních garážích, soukromý dvůr pro majitele včetně outdoor crossfitu, moderního dětského hřiště, výběhu pro pejsky a komunitní zahrádky s možností pěstování vlastní zeleniny, ovoce nebo okrasných rostlin.

Občanská vybavenost
V blízkosti bytů se nachází vše, co potřebujete – potraviny, restaurace, pošta, úřady, ale i dětská školka se školou, zdravotní středisko či centra volného času. Pokud byste však přece jen zatoužili po městě, do centra Bratislavy to máte jen 15 minut autem.

V centru zájmu ITB developerů je vždy klient. Díky vlastní architektonické kanceláři a prodejcům je každý projekt maximálně flexibilní představám budoucích obyvatel.

Tak jako Kolísky, i ostatní projekty developera charakterizuje všudypřítomná zeleň, kvalitní stavba a vysoký architektonický standard, což ocenilo i několik domácí či zahraniční soutěže.

- Reklama -pr článek

Latest articles

Další články autora

- Reklama -časopis