Tyto domy zaujaly v roce 2022 nejvíc!

Přinášíme vám přehled nejpopulárnějšího bydlení v roce 2022

Podívali jsme se do historie a sestavili pro vás žebříček 10 nejpopulárnějších nemovitostí za rok 2016. Tyto nemovitosti válcovaly sociální sítě, získaly nejvíce lajků, sdílení a zaujaly největší množství našich fanoušků. Luxusní novostavby, původní venkovské domy či domy po rekonstrukci, první desítka roku 2016 je opravdu pestrá.

Moderní 6-pokojový rodinný dům – Cífer – 329 000 €
V moderním 6-pokojovém rodinném domě nebude chybět prostor a komfort. Je možné jej ovládat přes vestavěný tablet ve zdi, dotykový dálkový ovladač nebo mobilní telefon. Nechybí 8-zónové ozvučení celého domu, stropní reproduktory v jednotlivých místnostech, v koupelnách a na terase.

Komfortní bydlení na samotě – Veľká Dolina – 165 000 €
Nachází se na 20á pozemku na úplné samotě. Nechybí prostorná garáž s vraty na dálkové ovládání a vstupem přímo z příjezdové cesty. Na dvoře najdete altán a prostorný bazén s vyhříváním, slanou vodou, protiproudem, krytím a sprchou. Zděné oplocení zaručí ničím nerušený relax a pohodu.

Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům – Volkovce – 99 900 €
Rekonstrukce proběhla v roce 2013. Zahrnuje vybudování nové střechy, novou silikonovou fasádu, výměnu všech oken a dveří za plastové, nové rozvody elektroinstalace, nové vnitřní povrchové úpravy, dlažby a laminátové plovoucí podlahy.

Kompletně zařízený 5-pokojový bungalov – Hlohovec – 300 000 €
Je kompletně zařízen a vybaven. Nechybí vlastní studna, změkčovač vody, čistička odpadních vod, závlahový systém, bazén, 2x terasa, okrasná zahrada, kůlna, 3x parkovací stání, elektrická vstupní brána.

Útulný 4-pokojový rodinný dům – Martin – Cena dohodou
Prošel kompletní rekonstrukcí, nachází se ve vyhledávané lokalitě a zaujme zejména netradičním interiérem plným dřeva.

Dvougenerační rodinný dům – Trávnice – 77 000 €
Toto venkovské bydlení se nachází jen 4 km od termálního koupaliště. Patří k němu také altán, velká garáž a přístřešek na parkování auta. Za domem se nachází pečlivě udržovaná zahrada s ovocnými stromy a okrasnými rostlinami, kůlna a zahradní posezení.

3-pokojový rodinný dům v krásném prostředí – Červeňany – 67 000 €
Je obklopen lesem, jakoby vystřižený ze starých filmů. Na pozemku je několik druhů ovocných a okrasných dřevin, tekoucí voda se dvěma menšími rybníky vhodnými pro chov vlastních ryb – kaprů, karasů. Možnost chovu domácích zvířat. Domek prošel rekonstrukcí.

Novostavba rodinného domu v tichém prostředí – Slavnice – 93 000 €
Nachází se v tichém prostředí Bílých Karpat. Je dispozičně velmi dobře a moderně řešen. Dům stojí na pěkném slunném udržovaném pozemku s ovocnými stromky a tujami, za domem je pozemek terasovitý, vhodný k sázení a pěstování. Velkou výhodou domu jsou nízké náklady na bydlení.

Stylový 5-pokojový rodinný dům – Lužaňky – 189 900 €
Pokoje v domě jsou prostorné a pohodlné. V domě jsou netradičně řešeny vyšší stropy s přiznanými hrady a krásnými dřevěnými podlahami z masivu, což zvýrazňuje celkový styl domu. K domu náleží pěkně upravená zahrada.

Moderní novostavba rodinného domu – Sládkovičovo – 163 000 €
Prodává se kompletně zařízený, včetně elektroniky. Sestává ze dvou klimatizovaných pokojů, každý se samostatnou koupelnou, z propojené kuchyňské části s jídelní a obývací částí. Nechybí terasa a přístřešek pro auta.

- Reklama -pr článek

Latest articles

Další články autora

- Reklama -časopis